Szkolenia

Świat marketingu internetowego pędzi jak szalony, a Ty obawiasz się, że zostajesz w tyle? Dzięki naszym kompleksowym szkoleniom z takich dziedzin jak SEO, content Marketing, analityka i social media szybko wskoczysz na właściwe tory i będziesz w stanie samodzielnie zwiększyć sprzedaż internetową swojej firmy!

 

Skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie dedykowane szkolenie, odpowiadające Twoim aktualnym potrzebom!

Skontaktuj się z nami!

 

 

Szkolenia SEO i content marketing

 

Tak jak sama wiedza z SEO nie wystarczy, by wywindować Twoją witrynę na pierwsze strony wyszukiwarki Google, tak również ciągłe wytwarzanie nowego contentu nie sprawi, że zobaczą go Twoi potencjalni klienci. By móc skutecznie docierać do swoich odbiorców, musisz połączyć wiedzę z obu tych dziedzin tak, by jedna efektywnie wspierała drugą!

Nasze szkolenia z SEO i content marketingu pokażą Ci, w jaki sposób wykorzystywać obie te dziedziny marketingu, by skutecznie zwiększać swoją sprzedaż.

 

Dowiedz się więcej o szkoleniach SEO i CM!

 

Skontaktuj się z nami!

 

 

Szkolenia AdWordsszkolenia-adwords

 

Ustawianie reklam AdWords nie polega tylko na ciągłym zwiększaniu budżetu, gdy coś idzie źle – to droga donikąd! Nie wystarczy też ustawić ich raz, a potem na kilka miesięcy o nich zapomnieć. Kluczem sukcesu kampanii AdWords jest stały monitoring ich efektywności oraz optymalizacja – tylko dzięki temu uzyskasz maksymalne efekty!

Nasze szkolenie AdWords zapewni Ci gruntowne przygotowanie do prowadzenia kampanii w sieci reklamowej Google. Przekażemy Ci niezbędną wiedzę na temat płatnej reklamy w wyszukiwarce Google oraz zdradzimy techniki budowania skutecznych kampanii AdWords.

 

 

Dowiedz się więcej o szkoleniach AdWords!!

 

Skontaktuj się z nami!

 

 

Szkolenia Google Analyticsanalityka-ga

 

Żeby monitorować skuteczność Twoich działań marketingowo-sprzedażowych nie wystarczy analiza „jakichś tam” danych. Musisz mieć pewność, że metryki na które patrzysz rzeczywiście świadczą o tym, że jakieś działanie przynosi pożądane efekty, a inne porażkę. W innym przypadku dopiero po kilku miesiącach zorientujesz się, że wydałeś mnóstwo pieniędzy na reklamę, która zupełnie nie zwiększyła Twojej sprzedaży – a tego nikt z nas nie chce.

Organizowane przez nas szkolenie Google Analytics dostarczy Ci wiedzę m.in. na temat funkcjonalności narzędzia, analizy zachowań użytkowników serwisu, sposobów odczytywania danych oraz śledzenia konwersji.

 

Dowiedz się więcej o szkoleniach GA!

 

Skontaktuj się z nami!

 

 

Szkolenia social media

szkolenia SEO i content marketing

 

Prowadzenie działań w social mediach to znacznie więcej, niż tylko ciągłe wrzucanie postów na Facebooku. Bez odpowiedniej wiedzy dotyczącej specyfiki każdego z medium, grupy docelowej która na nim przebywa, ich upodobań i oczekiwań – wszystkie publikowane przez Ciebie treści trafią prosto w próżnię.

Dzięki naszym szkoleniom z social media dowiesz się, jak zarządzać sowimi profilami w mediach społecznościowych, by fanów Twoich profili zmienić w prawdziwych ambasadorów (i klientów!) Twojej marki!

 

 

Dowiedz się więcej o szkoleniach SM!

 

Skontaktuj się z nami!

 

 

 


certyfikaty i wyróżnienia


European Search Awards 2017 & 2018

finalista w kategorii BEST PPC CAMPAIGN i BEST SMALL PPC AGENCY

Google Premier Partner Awards 2017

finalista w kategorii Growing Business Online Innovation

Ekomersy 2017

II miejsce w kategorii "Najlepsza agencja wspierająca generowanie sprzedaży"

Google Premier Partner

należymy do 2% najlepszych partnerów Google na świecie

Raport agencje interaktywne 2017

Najlepiej oceniona przez własnych klientów agencja SEO/SEM w raporcie