Kampanie reklamowe na sterydach

 

Szukasz zaawansowanych rozwiązań skalowania i zwiększania kampanii AdWords w efektywny i skuteczny sposób? Nie wiesz, które z narzędzi i rozwiązań wybrać, aby przyniosły Ci one maksymalne efekty i stale rosnące ROAS? Chcesz zająć pozycję lidera? Być nr. 1 w swoich reklamach?

 

 

Wiemy jak uważnie inwestujesz każdą złotówkę, dbając o maksymalny zwrot ze swojej inwestycji. Dlatego zajmiemy się wszystkim co potrzebne, by ten cel dla Ciebie osiągnąć – od planu, przez implementację, optymalizację, aż po zaraportowanie Ci osiągniętych efektów. Przeanalizujemy Twoją widoczność i strategię. Przeanalizujemy strategie konkurencji. Stworzymy plan, dzięki któremu uzyskasz wysokie udziały w możliwych wyświetleniach i wyprzedzisz swoją konkurencję w kampaniach w wyszukiwarce oraz reklamach produktowych Google Zakupy.

 

Wypełnij brief, a pomożemy Ci poznać granicę skuteczności Twoich kampanii i konta AdWords!

Wypełniam brief

 

 

Kampanie AdWords

mapy-ciepla

 

W kampaniach AdWords skupimy się na Twoich celach biznesowych. Dogłębnie przeanalizujemy Twoje konto AdWords i możliwości w Google, dobierzemy najodpowiedniejszą dla Ciebie strategię PPC oraz stworzymy estymację, dzięki której będziesz wiedział, na jaki zwrot z inwestycji możesz liczyć i jaki kierunek powinniśmy wybrać, aby skalować Twój biznes.

Przygotujemy audyt Twojego konta AdWords i pomożemy Ci tak zoptymalizować Twoje kampanie AdWords, aby wpływały one również na pozostałe z Twoich kanałów sprzedaży i zwiększały efektywność całego Twojego biznesu!

 

 

Skontaktuj się z nami!

 

 

Audyt kampanii PPC AdWords

audyt-adwords

 

Skrupulatnie przeanalizujemy Twoje dotychczasowe kampanie PPC, identyfikując ich mocne i słabsze strony. W ramach audytu AdWords skupimy się na dotychczas używanych przez Ciebie w kampaniach słowach kluczowych, sprawdzimy  poprawność konfiguracji Twoich kampanii i upewnimy się, że wybrane przez Ciebie zestawy reklam są tymi najodpowiedniejszymi.

W wyniku audytu zarekomendujemy działania, dzięki którym będziesz mógł tworzyć coraz lepsze kampanie reklamowe, zyskując coraz więcej klientów, przy jak najniższym nakładzie finansowym!

 

Dowiedz się więcej o audycie PPC!

 

Skontaktuj się z nami!

 

 

Social PPC

social-ppc

 

Pomożemy Ci wykorzystać możliwości, jakie otwiera przed Twoim biznesem reklama na Facebooku. Korzystając ze szczegółowych danych jakie udostępnia nam Facebook jesteśmy w stanie precyzyjnie dotrzeć do Twoich potencjalnych klientów w odpowiednim czasie realizując wyznaczone przez Ciebie cele.

Dzięki dodatkowym narzędziom połączonym poprzez API z Twoim kontem reklamowym na Facebooku, Twoja oferta będzie zawsze odpowiednio wyeksponowana, dotrze do właściwych odbiorców i osiągnie maksymalny zwrot z inwestycji!

 

Skontaktuj się z nami!

 

 

RTB

RTB

 

Zrozumieć intencje zakupowe konsumentów i tworzyć dla nich spersonalizowane reklamy z indywidualnie dobranymi rekomendacjami produktów to marzenie każdego marketera i właściciela e-sklepu. Remarketing RTB to reklama “śledząca” użytkownika w czasie rzeczywistym od momentu odwiedzenia strony danej marki czy sklepu. Jeszcze lepsze efekty daje retargeting w sieciach RTB – remarketing spersonalizowany, dynamiczny w zaawansowanych platformach poza  systemem Google AdWords, prezentujący tylko te produkty czy usługi, które oglądaliśmy już wcześniej.

Pomożemy Ci dobrać odpowiednią platformę RTB dla Twojego biznesu. Silniki Criteo czy RTBHouse różnią się od siebie technologią. Przetwarzają każdego dnia ponad 230 terabajtów danych i obsługują 15 milionów prognoz na sekundę. To dzięki odpowiednim doborze technologii i strategii działań dostosowanym do scenariuszy zachowań Twoich potencjalnych klientów możemy stale zwiększać ROAS Twoich kampanii retargetingowych.

 

 

Skontaktuj się z nami!

 

 

Wideo / YouTube

wideo

 

W kampaniach wideo YouTube możesz mieć pewność, że zapłacisz TYLKO za osoby, które obejrzały Twoją reklamę przez co najmniej 30 sekund. Zapłacimy za taką osobę średnio 5 groszy, a rozpoznawalność Twojej marki wśród konsumentów znacznie wzrośnie!Kampanie wideo przestały być domeną dużych reklamodawców.

Przy obecnych możliwościach tworzenia i edycji materiałów wideo zarówno światowe koncerny, jak i mniejsi przedsiębiorcy mogą wykorzystać ogromne możliwości kampanii wideo dzięki stosunkowo niskim kosztom, co w połączeniu z możliwością precyzyjnego wyboru grupy potencjalnych odbiorców przekłada się na wysoką skuteczność tej usługi.

 

 

Skontaktuj się z nami!

 

 

Allegro Ads

allegro-ads

 

Zgodnie z danymi E-commerce Internet Standard, udział Allegro w polskim rynku e-commerce stanowi aż 50%. Miesięcznie Allegro raportuje 210 milionów odwiedzin i 1,75 miliarda wyszukiwań produktów. Dzięki Allegro Ads możesz wyróżnić swoje oferty na największej w Polsce platformie e-commerce!

System reklamowy działający podobnie do Google AdWords, ukaże Twoje reklamy po wpisaniu frazy w wyszukiwarkę Allegro. Platforma kontekstowo dopasowuje reklamę do zapytania, a Ty zapłacisz tylko wtedy, gdy użytkownik zdecyduje się w nią kliknąć.

To idealne rozwiązanie zarówno dla początkujących sprzedających na Allegro, chcących zaprezentować nowe oferty wspomagając je płatnymi zasobami, jak i dla dużych graczy, posiadających ogromną liczbę aukcji chcących wyróżnić swoje produkty na tle konkurencji. W ten sposób jeszcze bardziej zintensyfikujemy Twoją widoczność na Allegro, zwiększając znacząco Twoją sprzedaż!

 

 

Skontaktuj się z nami!

 

Seznam

seznam

 

Seznam połączony z kampaniami Google AdWords jeszcze bardziej napędzi Twój biznes. Jeśli przygotowujesz swój e-commerce na wyjście na rynki zagraniczne powinieneś wie

dzieć, że prowadzenie kampanii w obu platformach na rynku czeskim to must – have.

Zadbamy o to, aby kampanie reklamowe w obu tych systemach reklamowych mogły skalować Twój biznes. Stworzymy audyt i strategię na kampanię Seznam i pomożemy Ci zoptymalizować tak Twoje kampanie, aby obie platformy wzajemnie się uzupełniały i zwiększały efektywność całego Twojego biznesu!

 

Skontaktuj się z nami!

 

 

Szkolenia AdWords

szkolenia SEO i content marketing

 

Rozwijasz PPC w swojej firmie? Kampanie AdWords, Facebook Ads, RTB czy Allegro Ads są dla Ciebie kluczowymi obszarami? Wiesz, że agencja nie będzie w stanie w pełni poznać specyfiki i złożoności Twojego biznesu lub chciałbyś dokładnie rozumieć i znać wszystkie aspekty płatnej części reklamy, aby bez problemu porozumieć się z agencją podczas realizacji kampanii dla Twojego biznesu?

Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Dzięki naszym dedykowanym szkoleniom będziesz mógł siąść za sterami marketingu internetowego swojej firmy, wyposażony w najświeższą wiedzę pochodzącą od praktyków i certyfikowanych specjalistów w swojej dziedzinie.

 

Dowiedz się więcej o szkoleniach AdWords!!

 

Skontaktuj się z nami!

certyfikaty i wyróżnienia


European Search Awards 2017 & 2018

finalista w kategorii BEST PPC CAMPAIGN i BEST SMALL PPC AGENCY

Google Premier Partner Awards 2017

finalista w kategorii Growing Business Online Innovation

Ekomersy 2017

II miejsce w kategorii "Najlepsza agencja wspierająca generowanie sprzedaży"

Google Premier Partner

należymy do 2% najlepszych partnerów Google na świecie

Raport agencje interaktywne 2017

Najlepiej oceniona przez własnych klientów agencja SEO/SEM w raporcie