Analityka

 

Poprawnie wdrożona analityka jest niezbędna, aby podejmować wiążące decyzje biznesowe. Istotne jest nie tylko prawidłowe zbieranie danych, ale i odpowiednia ich interpretacja! Dowiedz się, co sprawiło, że użytkownicy przebywają na Twojej witrynie z zainteresowaniem i przeglądają kolejne podstrony lub dlaczego ją opuszczają. Podpowiemy Ci także, jakie źródła ruchu warte są inwestycji, dzięki czemu unikniesz marnowania swojego czasu i pieniędzy.

 

 

Wypełnij brief, a wdrożymy dla Ciebie takie rozwiązania analityczne, byś mógł zacząć zbierać i interpretować dane o swoich użytkownikach już dziś!

 

Wypełniam brief

 

 

Konfiguracja Google Analytics

analityka-ga

 

Podczas przeprowadzenia konfiguracji Google Analytics weryfikujemy wszystkie ustawienia konta (kod GA). Sprawdzamy, czy poprawnie odczytują się dane dotyczące realizacji celów. Wskazujemy błędy, przez które odczyty mogą być zaburzone i na podstawie audytu wdrażamy zmiany. Konfigurujemy Google Analytics dla e-commerce zgodnie z silnikiem Twojego sklepu.

A wszystko po to by mieć absolutną pewność, że dane które zbierasz i interpretujesz staną się kopalnią wiedzy, która przybliży Cię do wzrostu Twojej sprzedaży!

 

 

Dowiedz się więcej o konfiguracji GA!

 

Skontaktuj się z nami!

 

 

Testy A/B

testy-ab

 

Nie ma uniwersalnych rozwiązań marketingowych, które sprawdzą się w każdej branży, przy każdych klientach i zróżnicowanych budżetach – dlatego niezbędne są testy! Dzięki ich wdrożeniu będziesz mógł szczegółowo zbadać, jak dane elementy Twojej strony (i ich różne warianty) wpływają na konwersję w Twojej witrynie!

 

 

Dowiedz się więcej o testach A/B!

 

Skontaktuj się z nami!

 

 

Mapy ciepłamapy-ciepla

 

Dzięki Mapom ciepła dostaniesz niezbędne informacje o tym w jaki sposób poruszają się po stronie Twoi klienci i jakich zmian możesz na niej dokonać by była ona bardziej użyteczna. Dokładnie prześledzisz ich wędrówkę po Twojej stronie: zarówno te, które zakończyły się sukcesem, jak ich porażką. Dzięki temu z łatwością zoptymalizujesz swoją stronę tak, by użytkownicy bez trudu trafiali na niej dokładnie tam, gdzie tego chcesz!

 

Dowiedz się więcej o mapach ciepła!

 

Skontaktuj się z nami!

certyfikaty i wyróżnienia


European Search Awards 2017 & 2018

finalista w kategorii BEST PPC CAMPAIGN i BEST SMALL PPC AGENCY

Google Premier Partner Awards 2017

finalista w kategorii Growing Business Online Innovation

Ekomersy 2017

II miejsce w kategorii "Najlepsza agencja wspierająca generowanie sprzedaży"

Google Premier Partner

należymy do 2% najlepszych partnerów Google na świecie

Raport agencje interaktywne 2017

Najlepiej oceniona przez własnych klientów agencja SEO/SEM w raporcie