Kariera

NASZ ZESPÓŁ TO PONAD 30 OSÓB, KTÓRE MAJĄ MARKETING INTERNETOWY WE KRWI. JESTEŚMY WIELOKROTNIE WYRÓŻNIANĄ W KRAJU I ZA GRANICĄ AGENCJĄ INBOUND MARKETINGU. SPECJALIZUJEMY SIĘ W ZWIĘKSZANIU SPRZEDAŻY, GENEROWANIU LEADÓW, PODNOSZENIU RENTOWNOŚCI BIZNESU ONLINE.

JEŚLI MASZ DOBRY FEELING MARKETINGOWY, INTERESUJESZ SIĘ TECHNOLOGIĄ I NOWYMI MEDIAMI, CECHUJESZ SIĘ DOBRĄ KOMUNIKATYWNOŚCIĄ I ZAANGAŻOWANIEM – APLIKUJ DO NAS. ;- ) 

A JEŚLI JESZCZE NAS NIE ZNASZ, TO KONIECZNIE SPRAWDŹ KIM JESTEŚMY!

AKTUALNIE REKRUTUJEMY NA PONIŻSZE STANOWISKA, ALE MOŻESZ WYSŁAĆ TEŻ SPONTANICZNE CV. 

Oferty pracy


Wyślij nam spontaniczne CV


Formularz zgłoszeniowy

0/240

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Promotraffic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Wadowicka 8a (dalej: „Promotraffic”), udostępnionych w złożonych przeze mnie dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji aktualnej i przyszłych, zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016). Zapoznałem/zapoznałam się z klauzulą informacyjną. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie poprzez wysłanie maila na adres iod@promoholding.pl, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych przez PromoTraffic.