• 0
  • 5 min
Bartosz Błęka
Napisane przez
Bartosz Błęka

Mamy zaszczyt poinformować, że PromoTraffic jako jedna z 8 agencji z Polski została objęta nowym programem wsparcia Premium Partnerów w ramach Google Elevator. Z całego regionu CEE w programie biorą udział 33 agencje. Obok nas Polskę reprezentują Bluerank, Marketing Online, Max Roy, Novem, Sempai, Result Media oraz Sales & More.

Celem projektu jest wspieranie firm w dążeniu do osiągnięcia statusu agencji jutra. Podczas Google Elevator będziemy mieć indywidualny dostęp do przeznaczonych specjalnie dla nas sesji coachingowych z najlepszymi ekspertami z Europy. Będziemy rozwijać się w obszarze optymalizacji procesów, automatyzacji, skalowania i internacjonalizacji. Sam projekt potrwa 6 miesięcy.

Nasza obecność na CEE Elevator

Znalezienie się w tak elitarnym gronie odbieramy jako docenienie naszej pracy, co tylko motywuje nas do stawiania sobie coraz bardziej ambitnych celów. Udział w Google Elevator to przede wszystkim możliwość networkingu, wymiany doświadczeń, inspiracji i dobrych praktyk. Wierzymy, że dzięki temu podniesiemy własne kompetencje, nawiążemy nowe sojusze, na czym skorzystają również nasi Klienci.

Już teraz realizujemy kampanie reklamowe dla naszych Klientów na ponad 20 zagranicznych rynkach. Google Elevator jest dla nas trampoliną do dalszego i optymalnego skalowania biznesu naszych Klientów w kraju i za granicą. Podobnych efektów oczekujemy po naszej agencji, bo wiemy, że know how i doświadczenie, do którego dostajemy dostęp, jest bardzo wartościowe i zamierzamy z niego skorzystać w stopniu maksymalnym. Ten program to także doskonała okazja do poszerzania kontaktów – budowania nowych relacji między agencjami oraz wzmacniania już istniejących. To wszystko zaowocuje ciekawszą i bardziej kompleksową ofertą dla Klientów PromoTraffic, głównie na rynkach zagranicznych. Cieszymy się, że Google, jako nasz najsilniejszy partner technologiczny, docenia nasze starania i inwestuje we współpracę.

— Robert Stolarczyk, CEO Promotraffic

Bartosz Błęka
Napisane przez
Bartosz Błęka

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz