Audyty

Wydajesz mnóstwo pieniędzy na działania SEO, Content Marketingowe lub PPC, a wciąż nie widzisz efektów? Najwidoczniej niestety robisz coś źle! Dzięki skrupulatnie przygotowanym audytom będziesz mógł dowiedzieć się, w czym leży przyczyna Twoich porażek oraz co powinieneś zmienić, by zainwestowane w marketing środki przynosiły Ci maksymalne korzyści.

 

Wypełnij brief, a przygotujemy dla Ciebie kilkunastostronicowe audyty, dzięki którym zwiększysz efektywność swoich kampanii online!

 

Wypełniam brief

 

 

Audyt SEO

 

audyt-seo

 

Inwestujesz środki w działania SEO na swojej stronie, a wciąż odnajdujesz swoją stronę dopiero na odległych stronach wyników wyszukiwania w Google? Coś tu jest wyraźnie nie tak!

Audyt SEO pomoże Ci zidentyfikować błędy które popełnione zostały przy pozycjonowaniu Twojej strony www oraz zaproponuje rozwiązania do wdrożenie natychmiast, dzięki którym znacznie zwiększysz widoczność swojej witryny w wyszukiwarce Google!

 

Dowiedz się więcej o audycie SEO!

 

Skontaktuj się z nami!

 

 

Audyt Content Marketingu

 

audyt-content

Poświęcasz długie godziny tworząc interesujące treści na swoją stronę czy firmowego bloga, a ruch i konwersja wciąż nie rosną? W obecnych czasach nie wystarczy tworzenie „jakiegoś” contentu – musi być on idealnie dopasowany do Twojej grupy docelowej i etapie lejka sprzedażowe, na jakim w danym momencie jej członkowie się znajdują!

Audyt Content Marketingu pomoże Ci zdefiniować kim tak naprawdę są potencjalni klienci Twojej marki i jakie treści najefektywniej skłonią ich do zakupu Twoich produktów!

 

Dowiedz się więcej o audycie CM

 

Skontaktuj się z nami!

 

 

Audyt kampanii PPC AdWordsaudyt-adwords

 

Wciąż zwiększasz budżety przeznaczone na Twoje kampanie AdWords, a efektów nie widać? Pieniądze nie załatwią sprawy – żeby Twoje reklamy AdWords zaczęły skutecznie sprzedawać, muszą nieść ze sobą odpowiedni komunikat, idealnie skrojony pod potrzeby Twoich potencjalnych klientów!

Audyt AdWords pomoże Ci krytycznie spojrzeć na Twoje dotychczasowe kampanie, zidentyfikować ich mocne i słabe strony oraz zaproponuje zmiany, które pomogą Ci skuteczniej realizować Twoje cele biznesowe.

 

 

Dowiedz się więcej o audycie PPC!

 

Skontaktuj się z nami!

 

 

Audyt UX

 

Nawet najlepiej wyglądająca strona www nie przyniesie Ci korzyści, jeżeli Twoi potencjalni klienci się w niej pogubią! Użytkownicy muszą intuicyjnie móc nawigować się po Twojej witrynie, inaczej szybko z niej wyjdą, nie decydując się na zakup żadnej z oferowanych przez Ciebie usług.

Audyt UX pomoże Ci poznać drogę, jaką pokonują na Twojej stronie użytkownicy – zidentyfikować elementy, które zachęciły ich do zakupu Twoich usług lub wręcz przeciwnie, bezpowrotnie ich zniechęciły.

 

Dowiedz się więcej o audycie UX!

 

Skontaktuj się z nami!

 

 

Audyt social media

 

audyt social media

Mimo że ciągle publikujesz nowe posty w swoich social mediach, liczba Twoich fanów i ich aktywność stoi w miejscu? Czas to zmienić i uczynić z Twoich social media jeden z głównych z Twoich kanałów sprzedaży!

Audyt social media to prawdziwa skarbnica wiedzy, dzięki której zrozumiesz lepiej społeczność zebraną wokół Twojej marki, dowiesz się, jak się z nią komunikować i co zrobić, by przemienić zwykłych lubiących Twój profil, w prawdziwych ambasadorów Twojej marki!

 

Dowiedz się więcej o audycie SM!

 

Skontaktuj się z nami!

 

 

 

 


certyfikaty i wyróżnienia


European Search Awards 2017 & 2018

finalista w kategorii BEST PPC CAMPAIGN i BEST SMALL PPC AGENCY

Google Premier Partner Awards 2017

finalista w kategorii Growing Business Online Innovation

Ekomersy 2017

II miejsce w kategorii "Najlepsza agencja wspierająca generowanie sprzedaży"

Google Premier Partner

należymy do 2% najlepszych partnerów Google na świecie

Raport agencje interaktywne 2017

Najlepiej oceniona przez własnych klientów agencja SEO/SEM w raporcie